XVI. Konference farmacie ve Špindlerově Mlýně

2. - 3. června 2020 Harmony Club Hotel Špindlerův Mlýn

Konference Farmacie ve Špindlerově Mlýně se uskuteční již tradičně na začátku června a mezi vystupujícími nebudou chybět přední představitelé zdravotnictví a farmaceutického průmyslu.

Mám zájem o tuto akci

Možnosti registrace:

 1. ZÁKLADNÍ REGISTRACE 19.500 Kč + DPH
  Zahrnuje: účast na konferenci po dobu dvou dnů, tištěné materiály, občerstvení během celé konference včetně 2x oběda a 1x večeře formou bufetu, ubytování na jednu noc od 2. do 3.6.2020 a poplatku za parkování v hotelu.
 2. UBYTOVÁNÍ NOC NAVÍC 21.500 Kč + DPH
  Zahrnuje: účast na konferenci po dobu dvou dnů, tištěné materiály, občerstvení během celé konference včetně 2x oběda a 1x večeře formou bufetu, ubytování na dvě noci od 1. do 3.6.2020 a poplatku za parkování v hotelu.
 3. UBYTOVÁNÍ NOC NAVÍC A VEČEŘE 24.500 Kč + DPH
  Zahrnuje: účast na konferenci po dobu dvou dnů, tištěné materiály, občerstvení během celé konference včetně 2x oběda a 2x večeře formou bufetu, ubytování na dvě noci od 1. do 3.6.2020 a poplatku za parkování v hotelu.

Podrobnosti:

 • Účastník bude registrován na základě vyplněné on-line přihlášky na této stránce nebo zasláním e-mailové zprávy na adresu: konference@androsa.cz
 • Na základě této závazné přihlášky bude vystavena faktura a odeslána elektronicky na adresu uvedenou na přihlášce. Nejpozději jeden týden před konáním konference obdrží každý registrovaný účastník e-mailem podrobné organizační informace včetně potvrzení o rezervaci ubytování.
 • Pokud registrovaný účastník zruší svou účast méně než 5 pracovních dnů před konáním konference, bude účtován storno poplatek ve výši 50% z fakturované částky. Je však samozřejmě možné v takovém případě vyslat náhradníka.