Vzhledem k současné situaci ohledně Covid-19 se termíny konferencí mohou změnit, budeme Vás průběžně informovat.

Změna vedení společnosti

Mgr. Andrea Michovská, Managing Director, Androsa

Aktuálně bychom Vás rádi informovali o změně ve vedení společnosti Androsa. Vzhledem k tomu, že ředitelka společnosti Martina Grusová přijala zajímavou manažerskou výzvu, došlo u nás na konci roku 2020 výměně na nejvyšší pozici.

Pro vás, naše obchodní partnery, se však nic nemění. Stále pokračujeme v realizaci veškerých konferenčních, vzdělávacích i recruitmentových projektů tak, jak jste byli doposud zvyklí.  Těšíme se na Vás na naší platformě ať už osobně či v online prostředí.

Mgr. Andrea Michovská

Vystudovala obor Andragogika a personální řízení na Univerzitě Karlově. Od roku 1995 pracovala v oblasti vzdělávání dospělých a personálního poradenství, převážně v poradenských společnostech orientujících se na oblast farmacie a zdravotnictví.  Má bohaté zkušenosti s manažerskou a lektorskou činností, aktivně pracovala v rámci mnoha vzdělávacích projektů jako lektor i koordinátor.

V rámci konzultantské činnosti se specializovala na výběr kandidátů na pozice středního a vyššího managementu zdravotnických zařízení a farmaceutických společností. V letech 2008 – 2020 působila jako Senior Consultant v rámci společnosti Androsa, s.r.o.  se zodpovědností za recruitmentové  projekty a zároveň koordinaci vzdělávání a realizaci konferencí a kongresů převážně v oblasti farmacie a zdravotnictví.