Vzhledem k současné situaci ohledně Covid-19 se termíny konferencí mohou změnit, budeme Vás průběžně informovat.

Regulatory Affairs Specialist SK

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní outsourcingovou společnost, působící v oblasti registračních záležitostí, farmakovigilance a klinických studií, hledáme nového kolegu/gyni, pro realizaci místních registračních projektů, který/á by se připojil/a k globálnímu regulačnímu týmu.

Náplň práce:

  • Převzetí zodpovědnosti za lokální registrační projekty u lokálních klientů
  • Koordinace a sledování žádostí o registrace, obnovení, změny v souladu s místní legislativou a právními předpisy EU
  • Realizace a odborná kontrola probíhajících registračních projektů
  • Průběžná komunikace se zadavateli
  • Překlady, aktualizace dokumentace SPC, PIL.
  • Shromažďování informací o registračních pokynech a předpisech a jejich aktualizace

Očekáváme kandidáty, kteří mohou nabídnout:

  • VŠ vzdělání v oboru farmacie, medicína, přírodní vědy
  • 2-3 roky zkušeností v lokálních registračních projektech či ve farmaceutické společnosti
  • Zkušenosti s registrací léčiv a farmakovigilancí
  • Plynulá znalost anglického jazyka
  • Dobrá znalost MS Office Word, Excel, PowerPoint, Outlook
  • Schopnost samostatné práce, pečlivost, time management
  • Proaktivní, flexibilní přístup k zákazníkovi

Pozice je lokalizována komplexně jako home office, s návštěvami v sídlech společností spolupracujících klientů.

Ideální lokalitou pro bydliště je tak Bratislava.

Nabízíme:

  • Zaměstnání na plný úvazek ve stabilní a odpovědné společnosti
  • Možnost průběžného vzdělávání
  • Nadstandardní platové ohodnocení
  • Zaměstnanecné výhody

V případě, že Vás pozice zaujala zašlete, prosím, svoje CV v anglickém jazyce, opatřené fotografií a motivačním dopisem. O dalších krocích Vás bude informovat mailem či telefonicky.