Product Manager Dermatokosmetika

Product Manager Dermokosmetika

Pro našeho klienta, významnou zahraniční farmaceutickou společnost pohybující se v oblasti Dermokosmetiky, hledáme vhodné kandidáty na pozici do marketingu.

Product Manager je zodpovědný za koordinaci marketingových aktivit pro známou a vysoce kvalitní dermokosmetickou značku pro Českou republiku a Slovensko.

Náplň práce:

    • zodpovědnost za vývoj značky, její obrat a tržní podíly v ČR a SR
    • tvorba marketingové strategie a marketingového plánu
    • adaptace korporátní strategie na podmínky českého a slovenského trhu
    • vytváření komunikačních materiálů pro obchodní oddělení
    • spolupráce na digitální kampani značky
    • analýza a sledování trhu
    • zodpovědnost za marketingový rozpočet
    • aktivní komunikace s lékaři a lékárníky

Očekáváme kandidáty disponující

  • 2-3 lety zkušeností z oblasti marketingu (dermokosmetika či OTC)
  • prokazatelné zkušenosti s komunikací na lékárny a lékaře
  • zájem o zdraví, zdravý životní styl, kosmetiku
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • týmového ducha, chuť a otevřenost učit se novým věcem

Nabízíme:

  • zavedenou a vysoce kvalitní produktovou řadu
  • možnost dalšího rozvoje v eámxi společnosti
  • perspektivní pracovní pozici
  • možnost dalšího vzdělávání
  • motivující finanční ohodnocení
  • zázemí silné společnosti

V případě, že Vás nabídka oslovila, těšíme se na vaše CV doplněné o motivační dopisy. Vybrané kandidáty pozveme k osobnímu jednání.