Vzhledem k současné situaci ohledně Covid-19 se termíny konferencí mohou změnit, budeme Vás průběžně informovat.

Obchodní zástupce DIABETOLOGIE ZP – Praha

Pro našeho klienta, společnost zabývající se prodejem zdravotnických potřeb pro diabetiky a pacienty s metabolickými onemocněními, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodního zástupce působícího v regionu Prahy pro návštěvy u praktických lékařů.

Požadujeme:
Ideálně středoškolské vzdělání
Minimálně 3 roky zkušeností v oblasti farmaceutického obchodu, nebo medical devices
Výhodou zkušenost z pozice OZ s návštěvami  GP, INT a DIA předchozí angažmá na trhu
preskribovatelných diabetologických ZP a nutričních doplňků též výhodou
Vystupování na úrovni, bezúhonnost, znalost trhu
Ochotu cestovat
Angličtina/němčina výhodou

Náplň práce:
Oslovení cílové skupiny – spolupráce s praktickými lékaři, diabetology a internisty v regionu
Cestování v rámci svěřeného regionu

Akvizice a péče o klient

Nabízíme:

Auto + mobil + NB
cestovní výlohy
HPP
V případě, že Vás nabídka zaujala, zasílejte, prosím, svá CV opatřená fotografií na email . případné dotazy Vám zodpovíme na  602 284 152.  Vybraní kandidáti budou pozváni k osobnímu jednání.